Czosnów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Powierzchnia działki
1 157 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
21.5
Długość działki (mb.)
55.7
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlana pięknie położona, w kształcie zbliżonym do prostokąta, ze starodrzewem, lekko wzniesiona, zlokalizowana w malowniczo położonej, spokojnej okolicy. W sąsiedztwie nowe domy. Działka zlokalizowana jest w Dębinie w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dojazd drogą gminną, w części wyasfaltowaną. W okolicy, sklep spożywczy, przystanek komunikacji miejskiej.

Media: przy działce: wodociąg, kanalizacja, prąd, gaz - przy sąsiedniej działce

Jeśli szukasz wymiarowej, uzbrojonej działki budowlanej położonej blisko puszczy w kameralnym ale ucywilizowanym miejscu z linią lasu - ta oferta jest dla Ciebie.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).