Dziekanów Polski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 625 000 PLN
Powierzchnia działki
10 500 m2
Przeznaczenie działki
Usługowa
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
300
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka usługowo-produkcyna z wjazdem z asfaltowej ulicy w której jest prąd i gaz niedaleko powstajacego węzła Sadowa i w bliskiej odległości od skrzyżowania z trasą na Gdańsk . Bliskość Łomianek i Warszawy oraz cena i parametry zabudowy to atuty tej nieruchomości .
Idealna lokalizacja na budowę magazynu wysokiego sładowania / wys. 12m / o powierzchni 4000tys. m2 , powierzchnia biologicznie czynna 50%- szczegóły planu na zdjęciach .


Zapraszam na prezentację .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).