Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 585 000 PLN
Powierzchnia działki
2 455 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
55
Długość działki (mb.)
46.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Inne

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana ,położona W Dąbrowie Rajskiej przy ul. Kolejowej na pograniczu Łomiankek i Bielan idealna pod budowę siedziby firmy, biura , magazynu i innych obiektów usługowych , idealna ekspozycja na trasę szybkiego ruchu , wszystkie media w drodze, dobre wymiary działki , ponieważ od ulicy nieruchomość ma 55m szerokości na 46,5m głębokości . Posesja jest zabudowana obiektami garażowo-magazynowo-mieszkalnymi do remontu , lub wyburzenia . Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje :

a) maksymalna wysokość budynków - 12,0 m,
b) forma dachu i ukszaltowanie polaci dachowych - dachy plaskie,
c) intensywność zabudowy w przedziale od 0,05 do 1,5,
d) maksymalna powierzchnia zabudowy 50%,
e) minimalny udzial procentowy powierzchni biologicznie czynnel - 40%;

Możliwe jest postawienie budynku o powierzchni całkowitej do 3600m2 na wszystkich kondygnacjach .

Wokół nieruchomości siedziby nowych firm . Do przystanku autobusowego ok 300m , doskonała ekspozycja na trasę szybkiego ruchu .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Przystań, Komenda policji, Sklep, Bar, Fitnes, Las, Park, Przedszkole, Szkoła, Bazarek, Kościół, Szpital, Plac zabaw, Centrum handlowe, Restauracja, Kort tenisowy, Hala sportowa, Rzeka, Basen, Apteka, Bank, Morze, Zabudowa niska, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).