Laski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
695 000 PLN
Powierzchnia działki
1 156 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
37.5
Długość działki (mb.)
31
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna działka położona w wyjątkowym miejscu , tuż przy Puszczy Kampinoskiej . Pięknie zagospodarowana i utrzymana z dużą ilością drzew, krzewów i kwiatów otoczona puszczańskim starodrzewem (łatwa pielęgnacja – 3 niezależne systemy podlewania ) to wielki atut tej nieruchomości .

Nieruchomość objęta MPZP i przeznaczona w nim pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie media w drodze.Wyjątkowa oferta , rzadko spotykana na rynku sprzedaży nieruchomości - BAJECZNE MIEJSCE NA SKRAJU WARSZAWY.

Zapraszam na prezentację.

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).