Laski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
775 000 PLN
Powierzchnia działki
1 250 m2
Przeznaczenie działki
Leśna z prawem budowy
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
50
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Dzialka budowlana 1250 m2 Laski - Izabelin k/ Warszawy. Działka prostokątna, wymiarowa 25mx50m . Jedna z ostatnich działek w tym rejonie objęta MPZP przewidujacym zabudowę jednorodzinną na działkach leśnych do 20% o wysokości zabudowy do kalenicy wynoszacej 10,5m.
Wszystkie media w drodze asfaltowej przyległej do działki .
Przystanek komunikacji miejskiej tylko 200m od działki .
Wejście do Kampinoskiego Parku Narodowego ok. 300m od nieruchomosci . Wokół zabudowa willowa .

Polecam.

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).