Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 100 000 PLN
Powierzchnia działki
10 686 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
34
Długość działki (mb.)
314

Opis nieruchomości

Działka przemysłowo magazynowa w gminie Łomianki w Dziekanowie Polskim przy drodze na Gdańsk ( ul. Kolejowej) ; teren posiada dostęp do drogi publicznej , położony jest przy planowanym węźle . Działka wyposażona jest w przyłącze energetyczne 100KW oraz gaz. Teren objęty jest MPZP, który pozwala na postawienie hali magazynowej, hali produkcyjnej oraz usługowej.
Na działce można zaprojektować i wybudować magazyny o powierzchni ok 3000m2 - projekt zagospodarowania działki na zdjęciach .
Na działce można rozpocząć inwestycję od zaraz , ponieważ uzgodniony jest już zjazd z GDDiA.
Przy działce prąd i gaz. Pod przyszłą obwodnicę zostanie zabrane ok. 25m w głąb działki na 34m po szerokości działki , za odszkodowaniem .
Zapraszam na prezentację

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).