Dąbrowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
620 000 PLN
Powierzchnia działki
1 037 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
27.5
Długość działki (mb.)
38
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do sprzedania ładna wymiarowa działka budowlana w Dąbrowie , położona przy asfaltowej oświetlonej ulicy w której są wszystkie media .
Działka dobrze skomunikowana do przystanku tylko kilkanascie metrów , w pobliżu Puszcza Kampinoska , sklep , w dalszej odległości szkoła i przedszkole . Idealna pod budowę domu jednorodzinnego . Na działce stoi budynek do wyburzenia lub do generalnego remontu .
Nieruchomość objęta MPZP który zakłada zabudowę jednorodzinną wolnostojacą / szczegóły na zdjęciu /.

Zapraszam na prezentację.


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).