Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Dom położony w otulinie Puszczy Kampinoskiej, 15 km od Centrum Warszawy. Dojazd Wisłostradą oraz metrem i autobusem miejskim.

Piękny ogród całkowicie samoobsługowy z automatycznym podlewaniem i oświetleniem, brama oraz drzwi garażowe sterowane pilotem. Nieruchomość monitorowana przez ochronę, alarm wewnętrzny i zewnętrzny.
Dom całkowicie wyposażony - do wprowadzenia.

Parter: hol, salon 36m2 z kominkiem , kuchnia w pełni wyposażona z jadalnią, pełna łazienka, garderoba oraz wejście do garażu.

Piętro: gabinet, 3 sypialnie, 3 garderoby, duża łazienka z wanną i prysznicem, pralnia.

Poddasze: pomieszczenie biurowe. Dodatkowo strych z przestrzenią do przechowywania.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).