Kiełpin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
785 000 PLN
Powierzchnia
132 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
92 m2
Rok budowy
2024
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Bliźniak
Prąd
Tak
Liczba tarasów
1
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

OSIEDLE Miętowa Nuta – etap I w przedsprzedaży.

Inwestycja usytuowana jest w Kiełpinie między ulicą Brzegową i Gajową w sąsiedztwie niskiej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

I etap to cztery domy wolnostojące dwulokalowe. Dojazd i dojście do lokali zaplanowane jest przez drogę wewnętrzną osiedla zrealizowanego w I etapie.

W każdym budynku znajdują się 2 lokale mieszkalne o powierzchni 92m2 + strych nieużytkowy o powierzchni podłogi 46m2 z wylanymi schodami żelbetonowymi.

Obydwa lokale mają ten sam program użytkowy:
Parter: Salon z kuchnią, kominkiem i wyjściem do ogrodu (31,36m2), wiatrołap z miejscem na szafę ( 3,09m2), łazienka 2,5m2, hol (3,72m2), spiżarnia pogłębiona, pod schodami (3,6m2),
Piętro: 3 sypialnie (9,74m2, 10,08m2, 9,15m2), łazienka (4,35m2), hol (13,75m2)

Do każdego z lokali będzie przynależna działka o powierzchni ok. 500m2. Budynki będą wyposażone w miejskie media i wykończone przy użyciu materiałów wysokiej jakości.

Do każdego lokalu przypisane są zadaszone dwa miejsca parkingowe.

Cena lokalu 785 000 zł.

Osiedle Miętowa Nuta, to doskonała alternatywa dla mieszkań w budownictwie wielorodzinnym, oferując możliwość zamieszkania blisko natury, z własnym ogródkiem i dużo większym metrażu. Lokalizacja zapewnia sprawny dojazd do Warszawy i liczne udogodnienia (sklepy, ośrodki zdrowia, szkoły i przedszkola, restauracje) oraz możliwość aktywnego wypoczynku i realizacji pasji sportowych.

Planowane zakończenie inwestycji
I ETAP: grudzień 2025
Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Miętowa Nuta w Kiełpinie:
- lokale funkcjonalne, nowoczesne i solidnie wykonane,
- strych którego powierzchnia nie jest liczona do powierzchni użytkowej lokalu
- ogrzewanie pompą ciepła
- wszystkie miejskie media,
- nieopodal Warszawy - komunikacja MZK, pierwsza strefa, autobusy linii 150, 750 do metra Młociny,
- nieopodal planowana budowa szkoły podstawowej, liceum wraz centrum sportowym
- planowana budowa ulicy Brzegowej i uruchomienie komunikacji miejskiej
- rozwinięta infrastruktura sportowo-rekreacyjna Łomianek,
- bliskość natury ( Puszcza Kampinoska, starorzecze Wisły, rezerwaty przyrody - jezioro Kiełpińskie i Dziekanowskie ).

Standard wykończenia
Nasze domy wykonane są w technologii tradycyjnej (cegła ceramiczna Porotherm + styropian o podwyższonej izolacyjności cieplnej), strop i schody na strych są żelbetonowe, między lokalami są 2 ściany i styropian w celu wyciszenia, tynki zewnętrzne silikonowe. Okna są trzyszybowe siedmiokomorowe. W standardzie budynki mają tynki wewnętrzne gipsowe, wylewki, instalacje wewnętrzne elektryczne, internetowe, antenowe, alarmowe, hydrauliczne i centralnego ogrzewania, ogrzewanie podłogowe w całym domu (bez strychu) z energooszczędną pompą ciepła.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).