Łomianki

Dąbrowa Leśna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 449 000 PLN
Powierzchnia
570 m2
Powierzchnia działki
450 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
370 m2
Rok budowy
2013
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania ciekawa nieruchomość z dużym potencjałem i różnorakimi możliwościami prowadzenia działalności , lub też do zamieszkania dla licznej rodziny , ponieważ budynek składa się z czterech niezależnych kondygnacji . Na każdym piętrze są po 3 pokoje , kuchnia , łazienka, korytarz , loggia .
Klatka schodowa jest oddzielna więc każde mieszkanie zachowuje swoja odrębność.
Dodatkowo na posesji jest spory garaż na dwa samochody , oraz miejsce postojowe na dodatkowe dwa auta , oraz niewielki ogródek .

DOBRA CENA I LOKALIZACJA , tylko 200m do przystanku komunikacji miejskiej , 300m do supermarketu . Polecamy .

Urszula Gałązka
667 506 608

Agata Wrześniak
603 081 875

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).