Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 950 000 PLN
Powierzchnia
500 m2
Powierzchnia działki
1 150 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
450 m2
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba balkonów
1
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Wolnostojący, parterowy dom z użytkowym poddaszem, z dwustanowiskowym garażem i podjazdem na ok. 4 auta.
Dom bardzo przemyślany pod względem wykorzystania przestrzeni użytkowej. Budowany wg projektu indywidualnego, wykonany technologią tradycyjną z materiałów wysokiej jakości.
W domu: kuchnia, trzy łazienki, garderoba, pralnia, suszarnia oraz 6 pokoi, w tym 3 sypialnie /jedna z łazienką/, kominek.
W części dziennej, na parterze, salon łączy się z jadalnią oraz z kuchnią.
Wyposażony w system alarmowy z kamerami, automatyczne bramy, sauny /parowa, sucha i infrared/, stół bilardowy, fitness room z bieżnią, podgrzewane podłogi. W ogrodzie zainstalowany system nawadniania i podświetlenie starodrzewia. Na budynku zainstalowane podświetlenie.
Dom położony w prestiżowej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie - świetna lokalizacja pozwalająca na szybki dojazd do Warszawy zarówno od strony Bielan jak Bemowa oraz na korzystanie z walorów przyrodniczych okalających terenów Puszczy Kampinoskiej.


kontakt: Urszula Gałązka
tel.667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).