Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 599 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia działki
850 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
300 m2
Rok budowy
2016
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Rezydencja
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Nowoczesna i niezwykle funkcjonalna bryła z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną oraz dużą ilością powierzchni przeszklonych gwarantuje najwyższy komfort mieszkania. Południowa ekspozycja strefy ogrodowej. Dom wykonany w technologii tradycyjnej, ocieplony grafitowym styropianem o gr 15cm, z tynkiem zewnętrznym SILIKATOWYM, o zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne co gwarantuje ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ i TRWAŁOŚĆ budynku. Stolarka okienna energooszczędna KBE +88 sześciokomorowa, trzyszybowa. Dom wyposażono w liczne udogodnienia podwyższające i gwarantujące wysoki standard mieszkania takie jak między innymi: rekuperację, okablowanie do multiroom, chłodzenie pasywne, okablowanie do domu inteligentnego, wideofon, ogrzewanie podłogowe wodne, odkurzacz centralny, system wizyjny monitoringu (kamery), monitoring przestrzeni przed domem, garaż dwustanowiskowy etc.

Dom jest wykończony pod klucz, sprzedawany z kompletnym umeblowaniem, z niezwykle oszczędnym, ekologicznym i wysokowydajnym źródłem ogrzewania - POMPĄ CIEPŁA, z klimatyzacją zasilaną z POMPY CIEPŁA (chłodzenie pasywne) z urządzonym ogrodem oraz podjazdem i podejściem do budynku. Termoizolacja poddasza metodą natryskową - pianką poliuretanową, niepalną, o doskonałych parametrach izolacyjnych i akustycznych GWARANTUJE niskie zużycie czynników energetycznych.

Kontakt:
Urszula Gałązka
tel.667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).