Łomianki Dolne

al. Fryderyka Chopina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 180 000 PLN
Powierzchnia
210 m2
Powierzchnia działki
599 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
165 m2
Rok budowy
2000
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Do drobnego remontu
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba balkonów
1
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w centrum Łomianek. Posesja z urządzonym ogrodem. Kuchnia wyposażona. Na parterze salon z otwartą kuchnią , gabinet, garaż , kotłownia , WC. Z salonu wyjście na taras do ogrodu. Na piętrze trzy sypialnie i duża łazienka.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).