Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 595 000 PLN
Powierzchnia
159 m2
Powierzchnia działki
488 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
133 m2
Rok budowy
2021
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Szeregowy
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Polecamy : kameralne osiedle 4 lokale mieszkalne z garażami, położone w pięknym miejscu Dąbrowy . OSTATNI SEGMENT!!!!
Powierzchnia lokali całkowita od 153,81 m2 do 173,18m2 tj powierzchnia użytkowa od 133 do152m2 , powierzchnia działek od 306m2 do 488m2.
Inwestycja w trakcie budowy - przewidywany termin oddania to III kwartał 2023r.

Budynek posadowiony na ławach żelbetowych, fundamenty z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ściany pomiędzy lokalami podwójne z pustaków silikatowych z warstwą styropianu. Schody monolityczne żelbetowe. Konstrukcja dachu drewniana a pokrycie z blachy w kolorze szarym. Ocieplenie ścian zewnętrznych - styropian grafitowy 15 cm. Ocieplenie stropodachu nad piętrem - wełna mineralna 30 cm lub pianka poliuretanowa. Tynk silikonowy, cienkowarstwowy w kolorze białym. Okna tarasowe z aluminium pozostałe PCV sześciokomorowe o doskonałej izolacyjności. spełniające wymagania stolarki pasywnej.
Drzwi wejściowe drewniane z doświetleniem, brama garażowa segmentowa, przystosowana do zamontowania napędu.

Instalacje wewnętrzne: elektryczna, alarmowa, internetowa i tv, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja centralnego ogrzewania - bez pieca i grzejników.
Wykończenie ścian i sufitów - tynki cementowo-wapienne.
Nawierzchnia podjazdów, miejsca parkingowe, chodniki - wyłożone kostką betonową.

Pakiet EXTRA obejmuje standard pakietu PODSTAWOWEGO - plus ogrzewanie podłogowe w salonie oraz wyposażenie w energooszczędny piec kondensacyjny z zasobnikiem 100l oraz grzejniki płytowe PURMO ( bez grzejników łazienkowych).


Kontakt:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).