Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
980 000 PLN
Powierzchnia
135 m2
Powierzchnia działki
400 m2
Powierzchnia użytkowa
135 m2
Rok budowy
2024
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Do srzedania budynek mieszkalny dwulokalowy o powierzchni użytkowej z garażem 1 lokalu 135 m2 z przynależną działka o powierzchni 400 m2 dla 1 lokalu. Inwestycja w trakcie budowy. Planowane zakończenie budowy na połowę 2024r.

Inwestycja realizowana przez solidnego dewelopera w ładnym miejscu wśród zabudowy jednorodzinnej .

Istnieje możliwość wykonania zamiennego ogrzewania na pompę ciepła i panale fotowoltaiczne, rekuperację.

Bliskość infrastruktury / sklep, szkoła, rzystanek, basen, tereny zielone / srawia iż jest to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).