Adamówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
980 000 PLN
Powierzchnia
133 m2
Powierzchnia działki
1 500 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
133 m2
Rok budowy
2015
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Dom w okolicy Czosnowa, ekonomiczny, ergonomiczny i praktycznie bezkosztowy, budowany dla rodziny.

Na początku października ukończony został remont domu, wnętrze jest odświeżone, odmalowane, położone nowe płytki przed domem i na tarasie, droga na działce utwardzona. Dom gotowy do zamieszkania.

Klimatyzacja, panele słoneczne, darmowy prąd (nadprodukcja prądu z lata nadal nie wykorzystana, internet światłowodowy, alarm oraz wiele więcej) właśnie w moim domu.

Koszty utrzymania :

Wywóz nieczystości (przy 4 osobach - co 5 tygodni) - 180 zł

Internet światłowodowy: 70 zł miesięcznie

Woda z własnego ujęcia - pompa, więc rachunków brak.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się.

Urszula Gałązka
tel.667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).