Błędowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 000 PLN
Powierzchnia
128 m2
Powierzchnia działki
1 001 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
128 m2
Rok budowy
2023
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 128 m2 (z możliwością adaptacji poddasza), położony w urokliwej miejscowości Błędowo, w gminie Pomiechówek. Dom posadowiony został na sporej działce o powierzchni 1001 m2, wybudowany według projektu Dom w kostrzewach 6 (G). Teren nieruchomości został ogrodzony i zostanie uporządkowany. Na zdjęciach wizualizacja oraz zdjęcia aktualnego zaawansowania prac.

Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w sąsiedztwie domów wolnostojących. Atrakcyjna lokalizacja, bezpośrednie sąsiedztwo lasów i terenów zielonych gwarantuje spokój i ciszę natomiast bliskość rzeki, klubu golfowego i stadniny umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu.

Funkcjonalny projekt z dobrze zagospodarowaną przestrzenią, na której znajduje się salon z jadalnią oraz wydzieloną kuchnią, trzy sypialnie spiżarnia, dwie łazienki, kotłownia oraz garaż jednostanowiskowy.

Media doprowadzone do budynku:
- kocioł gazowy z butlą
- woda z sieci
- ścieki – szczelny zbiornik bezodpływowy
- przyłącze do sieci elektroenergetycznej

Zapraszam do kontaktu.
Beata Wacholska
bwacholska@liderhaus.pl
+48 533 031 04

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Hala sportowa, Kościół, Rzeka, Szkoła, Zabudowa niska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).