Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 900 PLN
Powierzchnia
191 m2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rok budowy
2012
Przeznaczenie
Biurowe
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy 191 m2 typu "open space" zlokalizowany w ruchliwym miejscu w Łomiankach. Witryny i szyby antywłamaniowe, dwa wejścia, podłoga gres, węzeł sanitarny, sufit podwieszany, oświetlenie, instalacja telefoniczna, IT, wentylacja, wyposażone pomieszczenie socjalne. Możliwość dowolnej aranżacji powierzchni. Własny parking oraz możliwość korzystania z innego pobliskiego parkingu. Łomianki obejmują zasięgiem północne dzielnice Warszawy: Bielany, Żoliborz, Białołękę oraz rejon podmiejski północnej części Warszawy. Most Północny skraca dojazd do Centrum z prawobrzeżnej Warszawy. W strefie zasięgu do 20 minut znajduje się ok. 1 200 000 potencjalnych klientów. Odległość od Portu Lotniczego w Modlinie – 25 km.

cena: 10 500 zł,
55 zł/m²; powierzchnia 191 m²,
umiejscowienie lokalu: w biurowcu,
piętro: parter,
stan wykończenia: gotowy,
rok budowy: 2012,
dostępne od: 1 stycznia 2018,
przeznaczenie lokalu: biurowy, handlowy, usługowy,
zabezpieczenia:
system alarmowy,
drzwi / okna antywłamaniowe,
monitoring / ochrona,
media :
telewizja kablowa,
prąd,
gaz,
internet,
telefon:
kanalizacja,
woda,
informacje dodatkowe:
dojazd asfaltowy,
ogrzewanie,
parking,
witryna.

Kontakt:
Urszula Gałązka
tel.667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).