Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 799 000 PLN
Powierzchnia działki
14 150 m2

Opis nieruchomości

Teren inwestycyjny pod budownictwo wielorodzinne, powierzchnia 14150 m2 (7500 PUM) objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, dopuszczającym na tym terenie zabudowę wielorodzinną niską wraz usługami podstawowymi, nieuciążliwymi w formie wbudowanej w zabudowę mieszkaniową.
Sporządzona analiza chłonności pozwala na budowę ok. 7,5 tys metrów kwadratowych PUM przy założeniu średniej wielkości mieszkania o powierzchni 50 m2 i jednym miejscu parkingowym na mieszkanie.
W rezultacie może powstać osiedle składające się z ponad 140 mieszkań i kilku lokali użytkowych.

Plan zagospodarowania przewiduje:
- wskaźnik maksymalnej powierzchni zabudowy - 0,30,
- wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy - 1,o
- maksymalna wysokość zabudowy - do 4 kondygnacji nadziemnych
- minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 70% działki budowlanej.
Wystąpiono o pozwolenie na budowę prezentowanej koncepcji.
Wszystkie media w drodze.
UWAGA: Teren skanalizowany. Zakończona budowa sieci kanalizacyjnej. Dojazd drogą asfaltową
Do wglądu projekty budowlane, analizy geotechniczne i geologiczne terenu.
Cena jest ceną netto.
Obserwujemy ogromny popyt na nieduże mieszkania w Łomiankach, a to jedyne miejsce przeznaczone pod budownictwo wielorodzinne w aktualnym planie zagospodarowania Łomianek.

Kontakt

Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).