Mikołajki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 250 000 PLN
Powierzchnia działki
63 200 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
110
Długość działki (mb.)
575
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

GRUNT POD HOTEL NA SZLAKU PUM od 15000 do 24000m2!!!DLA DEVELOPERA ,WYJĄTKOWA OFERTA DZIAŁKI Z LINIĄ BRZEGOWĄ NA SZWJM POD DUŻY OBIEKT WYPOCZYNKOWY !!!! MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA MNIEJSZE DZIAŁKI POD OSIEDLE DOMÓW, ALE SPRZEDAŻ TYLKO CAŁOŚCI .

Z wielką przyjemnością pragnę zaoferować Państwu wyjątkową działkę na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich z własną linią brzegową o powierzchni 6,32 ha (63200 m km.), w Miejscowych Planach Zagospodarowania Przestrzennego ujęta na cele usług turystycznych. Działka znajduje się we wsi Góra Gm. Orzysz nad jeziorem Tyrkło, której jest połączone bezpośrednio z największym polskim jeziorem Śniardwy.

Wyjątkowość tej działki polega na możliwości dużej zabudowy pod: hotel , ośrodek wypoczynkowy, aparthotel, condohotel wraz z centrum konferencyjnym, kubaturowymi obiektami sportowymi (np.: aquapark, spa&wellness, kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne itp.), usługami i handlem.
Istnieje możliwość podzielenia działki na mniejsze i pobudowanie osiedla domków .

Linia brzegowa działki to 110m . Według MPZP :
-wskaźnik intensywnosci zabudowy - 1,05
-wysokość zabudowy - 12m
-pow. biologicznie czynna - 30%
-pow. zabudowy - 35%

Wystarczy zaznaczyć, iż powierzchnia całkowita obiektów wraz z garażami może wynosić ponad 48000 m. kw. , powierzchnia naziemna ponad 37000 m . kw. Istnieje możliwość wybudowania 100,200,300,400,500 lub nawet 600 pokoi. Kształt i położenie działki sprawia iż budowę można prowadzić wieloetapowo .

Wyjątkowe jest też położenie tej nieruchomości. Jest ona położona w bliskiej odległości od dróg krajowych w Otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego pośród pięknych lasów, łąk i pół. Wielką zaletą jest to, że wzdłuż działki w drodze znajduje się wodociąg i kanalizacja gminna oraz prąd.Wokół nieruchomości istnieje zabudowa willowo-rekreacyjna .

Dojazd z Orzysza do działki prowadzi nową asfaltową drogą (około 6 kilometrów). Wspaniałymi atrakcjami w tej okolicy są: wyciąg narciarski w miejscowości Okrągłe Gm. Orzysz, pole golfowe w Talkach, lotnisko turystyczne w miejscowości Kap, stadnina koni, szlaki rowerowe i piesze, kuligi i przejażdżki konne, szlaki kajakowe, żeglarstwo i sporty motorowodne, wędkarstwo, bojlery, zbieranie grzybów, narciarstwo biegowe i wodne a przede wszystkim piękne jeziora, lasy, łąki, pola, piękna przyroda i krajobrazy, cisza i spokój. Dużym atutem jest także bliska odległość do takich miejscowości turystycznych jak Mikołajki, Giżycko i Pisz. Odległość działki od lotniska w Szymanach to około 85 km.

Ze względu na jakość i kategorię tego gruntu, brak opłat za odrolnienie. Działka leży na terenach zabudowanych i zurbanizowanych terenach niezabudowanych zgodnie z Dziennikami Ustaw co powoduje, iż nie trzeba sporządzać raportu o oddziaływaniu na środowisko.

Do 2020 roku ma być oddana trasa szybkiego ruchu S61 z Warszawy do Suwałk i będzie przebiegać obok Ełku. Z Ełku do działki jest około 35 km. Tak więc dojazd na działkę z Warszawy będzie bardzo komfortowy, bezpieczny i szybki (około 2 godziny).

Do tego wszystkiego dochodzi bardzo atrakcyjna cena, co sprawia, że nieruchomość ta jest najlepszą ofertą z tego rynku i jest bezkonkurencyjna. Serdecznie zapraszam do bezpośredniej prezentacji oferty.

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Park, Plac zabaw, Przedszkole, Jezioro, Hala sportowa, Sklep, Komenda policji, Kościół, Szpital, Apteka, Szkoła, Bank, Przystań, Las, Restauracja, Gimnazjum, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola, Jezioro, Las, Inne budynki

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).