Dąbrowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
749 000 PLN
Powierzchnia
182 m2
Powierzchnia działki
250 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
150 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

SZUKASZ NIEBANALNEGO PROJEKTU ? NOWA INWESTYCJA !!!
Zamknięte osiedle trzech domów w zabudowie bliźniaczej położone w zielonej części Łomianek - Dąbrowie .
Nowoczesna architektura , wysokiej jakości materiały , ciekawe rozplanowanie pomieszczeń i sprawdzony deweloper to wszystko sprawia ,że niniejsza oferta jest BEZKONKURENCYJNA .
Inwestycja znajduje się przy oświetlonej , asfaltowej ulicy , tylko 300m od terenów Kampinoskiego Parku Narodowego oraz 300m od najbliższego przystanku komunikacji miejskiej .

Efektem wyróżniającym to kameralne osiedle będzie urządzona zieleń na terenach działek oraz terenach osiedla w zakresie posadzenia drzew (Tuje Szmaragd) wzdłuż wewnętrznej uliczki oraz wzdłuż istniejącego ogrodzenia na końcowej części każdego ogródka , a droga wewnętrzna wyłożona zostanie elegancką kostką brukową i oświetloną za pomocą atrakcyjnych latarni . Całość stworzy magiczny i wyjątkowy efekt, dostępny wyłączenie dla mieszkańców osiedla i ich gości. Dla wygody mieszkańców dodatkowo przewidziano 2 miejsca do zawracania

Zakończenie budowy planowane jest na druga połowę 2018 roku , ale DROGI KLIENCIE NIE ZWLEKAJ bo do tego czasu wszystkie domy będą już sprzedane !!!

ZESTAWIENIE POWIERZCHNI:

Powierzchnia całkowita: 188,39 m2

Powierzchnia użytkowa: 152,29 m2 (bez kotłowni i garażu)

Powierzchnia tarasu: 9,46 m2,

Powierzchnia balkonów: 15,34 m2

Powierzchnia garażu: 14,24 m2

Powierzchnia działki: 241 – 300 m2,

Garaż na 1 auto, 6 Pokoi, 3 Łazienki i 1 WC

Cena 749.000 brutto

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).