Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Warszawska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
494 000 PLN
Powierzchnia
69 m2
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
2023
Piętro
2
Liczba pięter
13
Liczba pokoi
4
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Komórka
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1

Opis nieruchomości

W trakcie realizacji nowa inwestycja w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Warszawskiej. W pobliżu widok na rzekę Narew i na Bazarek.
Kolejką podmiejską czas dojazdu do centrum Warszawy 20 min. Mieszkanie położone na 2 piętrze o powierzchni około 70 m2. Do wyboru nabycie miejsca w garażu podziemnym lub miejsca postojowego na zewnątrz budynku.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).