Karpacz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
530 000 PLN
Powierzchnia
58,88 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2015
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu apartament 3 pokojowy , dwupoziomowy wpełni umeblowany z własnym 52,8m2 ogródkiem i z miejscem postojowym w inwestycji Osada Śnieżka zlokalizowanej w miejscowości Łomnica koło Karpacza .
Obiekt funkcjonujący od 2016 roku . Podpisana 10 letnia umowa najmu .Stopa zwrotu z inwestycji na poziomie ok. 7% , stały comiesięczny dochód , pełna własność z Księgą Wieczystą i udziałami w gruncie .


Ogólne informacje o obiekcie :
Osada Śnieżka znajduje się w malowniczej okolicy w miejscowości Łomnica u podnóża Karkonoszy. Kompleks składa się z części hotelowej z 71 klimatyzowanymi pokojami i części apartamentowej z 272 samodzielnymi apartamentami. Do dyspozycji Gości jest tu kryty basen, kilka saun, 2 restauracje oraz chata ze sprzętem do grillowania. Recepcja jest czynna przez cała dobę.


Osada Śnieżka dysponuje barem i restauracją Tabakiera, a także restauracją Miód Malina, w której można zjeść lunch. Na miejscu znajduje się również rodzinne centrum rozrywki, w którym przygotowano sprzęt do gry w bilard, ping ponga, rzutki i cymbergaja, konsolę PlayStation, basen z kulkami oraz kącik dla dzieci.

Zimą Goście mogą korzystać z wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Obiekt oferuje również sprzęt do nordic walking, wypożyczalnię rowerów i sprzętu sportowego, boisko sportowe, a także kompleks odkrytych basenów z 2 basenami dla dorosłych i 2 basenami dla dzieci. Osada Śnieżka dysponuje ponadto nowoczesnym centrum spa, w którym wykonywane są zabiegi rehabilitacyjne.

Okolica jest wymarzonym miejscem dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek oraz narciarstwa. Odległość od wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika wynosi 82 km.


Link do filmu : https://www.youtube.com/watch?v=h9yEZuwolng


Najbliższe wyciągi narciarske :

Wyciąg narciarski Kolorowa
9,5 km
Świątynia Wang
9,8 km
Wyciąg narciarski Biały Jar
9,9 km
Wyciąg narciarski Kopa
10,6 km
Szrenica Wyciąg narciarski
37 km
Śnieżka Szczyt górski
12 km


Co znajduje się w pobliżu
Dworzec PKP Jelenia Góra
5,4 km
Stadion Miejski w Jeleniej Górze
5,6 km
Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska
7,3 km
Park Rozrywki Kulak Paark
7,6 km
Western City
8,3 km
Muzeum Zabawek
8,4 km
Pod Wangiem Duży Ski Lift
9,3 km
Muzeum Sportu i Turystyki
9,3 km
Pod Wangiem Mały Ski Lift
9,4 km
Tor Saneczkowy
9,5 km
Park Dinozaurów
17 km

Restauracje i zakupy spożywcze
Polo Market Supermarket
0,3 km

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).