Warszawa

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 700 PLN
Powierzchnia
94 m2
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rok budowy
2015
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking podziemny
Tak

Opis nieruchomości

Na nieuciążliwą działalność biurową lokal na parterze
o powierzchni 94 m2 składający się:
Przedpokój 13 m2 duża szafa ubraniowa 4 segmentowa
Pokój 23 m2
Pokój 21 m2 balkon
Pokój 16 m2
Kuchnia 12 m2 z wyposażeniem szafki, lodówka, płyta grzewcza, stół krzesła
Łazienka 8 m2 kabina natryskowa, bidet, wanna, umywalka, szafka
Wc 1 m2 kompakt, picolak
Kwota najmu 2700 (słownie: dwa tysiące siedemset) zł + VAT 23% miesięcznie płatna z góry do końca miesiąca poprzedzającego okres najmu na podstawie faktury VAT. Do lokalu przypisane jest jedno miejsce postojowe w garażu w przyziemiu budynku. Internet po zawarciu indywidualnej umowy z Orange światłowód jest w lokalu. Najemca dodatkowo opłaca zwrot kosztów płatny co kwartał na podstawie faktury VAT za: wywóz śmieci ok 12- 15 zł/ miesięcznie woda zimna , ciepła wg zużycia na podstawie liczników prąd elektryczny wg zużycia na podstawie licznika prąd elektryczny za c.o. ryczałt 100 zł/miesiąc w tym VAT podatek za użytkowanie lokalu na działalność gospodarczą Kaucja 2700 zł płatna z chwilą podpisania umowy zwrot 7 dni po zakończeniu najmu. Najemca w lokalu nie ma prawa frakcjonowania, konfekcjonowania, składowania towarów i wyrobów oraz ich ekspedycji. POSZUKIWANI klienci na najem długoterminowy.
Kontakt:
Urszula Gałązka
tel.667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).