Nowy Dwór Mazowiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
80 m2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia ogrzewana hala magazynowo - produkcyjna położona przy trasie Warszawa-Nowy Dwór Mazowiecki o powierzchni użytkowej 80 m2. Teren ogrodzony, przed obiektem ułożona kostka. Dojazd do posesji drogą utwardzoną.

Działka położona na obszarze objętym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z funkcją zarówno usługową jaki produkcyjną.

Budynek położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim.

Media: woda z własnego ujęcia, szambo, prąd.
Za dodatkową dopłatą hala może być ogrzewana.Zapraszam do kontaktu.

Beata Wacholska
bwacholska@liderhaus.pl
+48 533 031 041

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).