Nowy Dwór Mazowiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
12 000 PLN
Powierzchnia
550 m2
Powierzchnia działki
3 000 m2
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne
Liczba pokoi
4
Pow. magazynowa
450
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia ogrzewana hala magazynowo - produkcyjna położona przy trasie Warszawa-Nowy Dwór Mazowiecki. O powierzchni użytkowej 550 m2 (w tym 100 m2 biura), działka 3000m2, parking utwardzony na 15 aut.

Działka położona na obszarze objętym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z funkcją zarówno usługową jaki produkcyjną.

Budynek położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim.


Media: woda z własnego ujęcia, szambo, prąd.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).