Nowy Dwór Mazowiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 800 PLN
Powierzchnia
46 m2
Piętro
Parter

Opis nieruchomości

Wynajmę lokal handlowo- usługowy o powierzchni 46 m2, w wysokim standardzie. Doskonała lokalizacja tuż obok szkoły, w dynamicznie rozwijającej się części Nowego Dworu Mazowieckiego. Nieruchomość o ogromnym potencjale.

Lokal przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej (posiada gotowy projekt gastronomiczny). Duże witryny i wejście bezpośrednio od ul. Dębowej sprawia, że jest to idealny punkt do prowadzenia cukierni lub kawiarni. Przed budynkiem znajduje się parking ogólnodostępny.

Koszt najmu 2800 zł netto + czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej ok 400 zł + prąd według zużycia


Zapraszam do kontaktu.
Beata Wacholska
bwacholska@liderhaus.pl
+48 533 031 041

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).