Warszawa

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
17 000 PLN
Powierzchnia
340 m2
Piętro
Parter

Opis nieruchomości

Do wynajęcia przestrzeń biurowa w trzykondygnacyjnym budynku wolnostojącym o powierzchni całkowitej 340mkw na działce 1300mkw położonej w okolicy ul. Hynka i al. Krakowskiej. Na każdym poziomie o pow. 100 mkw znajduje się sześć pomieszczeń (pokój 29mkw, pokój 28 mkw, pokój 22mkw, pokój socjalny z kuchnią 17mkw, łazienka 6mkw, pomieszczenie techniczne 4mkw. Każda kondygnacja jest oddzielnie zamykana - istnieje możliwość wynajęcia całości lub minimum jednej kondygnacji o powierzchni 100mkw. Na najniższej kondygnacji znajduje się ogrzewana powierzchnia magazynowa o pow. 100 mkw. Media: prąd, woda, gaz - centralne ogrzewanie gazowe - dwufunkcyjny piec z pogodówką, ponadto klimatyzacja, monitoring i ochrona - możliwość oddzielnego kodowania poziomów, internet światłowodowy, cztery linie telefoniczne, kanalizacja, drzwi stalowe antywłamaniowe, okna plastikowe, rok budowy 2003. Idealna lokalizacja, doskonale skomunikowana z centrum miasta - przystanek tramwajowy i autobusowy 400m, teren zamknięty z bramą automatyczną, gwarantowane miejsca parkingowe na działce, brak parkomatów na ulicy, wjazd bezpośrednio pod magazyn, 40-metrowy wysoki taras na spotkania. Dodatkowe opłaty: liczniki, kaucja 1,5 miesiąca. Zapraszam do obejrzenia.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).