Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 200 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia działki
900 m2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
1997
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Gastronomiczne, Medyczne
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - handlowa, po ostatnim najemcy przystosowana na hurtownię farmaceutyczną. Lokal dwupoziomowy. Wysokość parteru to 3,5m, wysokość piętra to 2m-3m. Winda. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane. Media miejskie.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).