Palmiry

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
57 000 PLN
Powierzchnia
2 230 m2
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Rok budowy
2023
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Biurowe, Inne
Liczba pokoi
20
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Dwie Hale magazynowo produkcyjne przy trasie S7 w gminie Czosnów o łącznej powierzchni 1730 m2 plus 500 m2 powierzchni socjalno biurowej.
Dojazd do nieruchomości z drogi serwisowej. Hale można wykorzystać na cele nieuciążliwej produkcji a także pod działalność handlowo usługową.
W kwotę czynszu wliczona jest aranżacja powierzchni biurowej.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).