Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
0
Rok budowy
2006
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA LOKAL PRZY JEDNEJ Z GŁÓWNYCH ULIC W ŁOMIANKACH O PRZEZNACZENIU BIUROWO -HANDLOWO-USŁUGOWYM. SKŁADA SIĘ Z DWÓCH POMIESZCZEŃ, SOCJALU I TOALETY. DODATKOWO POWIERZCHNIA gospodarcza 10m2.. MOŻLIWOŚĆ WEWNĘTRZNEJ ARANŻACJI.
PRZED BUDYNKIEM PARKING NA 15 AUT.
ŚWIETNY PUNKT, BLISKO PRZYSTANKI KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, SKLEPY, BANKI, PRZYCHODNIA.
Czynsz 10000 netto plus media.KONTAKT:
URSZULA GAŁĄZKA
BIURO NIERUCHOMOŚCI LIDER HAUS
E-MAIL: UGALAZKA@LIDERHAUS.PL
TEL.: 667-506-608

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).