Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 000 PLN
Powierzchnia
600 m2
Rodzaj budynku
Restauracja
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rok budowy
2008
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Liczba pokoi
10
Stan budynku
Dobry
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia nieruchomość zabudowana funkcjonującym lokalem bankietowym na ok. 170 osób , położona tylko 15 min. od Warszawy w okolicy Łomianek

Nieruchomość składa się z 2063m2 pięknie zagospodarowanej działki z miejscami parkingowymi, pięknie urządzonym ogrodem, oraz budynkiem bankietowym o pow. ok. 600m2 z apartamentem sypialnianym oraz pomieszczeniami gospodarczo-kuchennymi .

Na terenie posesji znajduje się również przyległa część mieszkalna z oddzielnym wejściem nie wchodząca w skład wynajmowanej części nieruchomości .

SALA BANKIETOWA SKŁADA SIĘ Z :

Parteru - część kominkowa z barem , sala bankietowa , część jadalniana , 3 łazienki i zaplecze kuchenne .

Piętra - apartament nowożeńców / 2 sypialnie łazienka i hall / , antresola z częścią wypoczynkową .

Obiekt w pełni funkcjonujący i wyposażony we wszystkie sprzęty i zastawę stołową .

Malownicze miejsce , sporo terenów rekreacyjnych .


Zapraszam na prezentację.

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).