Warszawa

Bemowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
650 000 PLN
Powierzchnia
90 m2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Piętro
Parter
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Lokal o pow.ok. 90m2 w pasażu handlowym ,przystosowany obecnie do działalności cateringowej, z możliwością adaptacji na działalność handlową, biurową W sąsiadujących ze sobą lokalach prowadzona jest różnorodna działalność . DWIE KONDYGNACJE i DWA WEJŚCIA Parter ok. 50m2 w tym: sala ekspozycyjna 38m2 z dużymi witrynami i wejściem od rynku, obecnie przystosowana do działalności cateringowej (kuchnia) zaplecze z pow.magazynową, łazienka z prysznicem, klatka schodowa wejście z rampą rozładunkową od tyłu budynku. Kuchnia odebrana przez Sanepid Piętro ok.40m2 w tym: Pomieszczenie biurowo- magazynowe z wyjściem na balkon, ok.8m2. Aneks kuchenny WC. Bardzo dobry dojazd- Górczewska, Maczka, Powązkowska, trasa S8.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).