Laski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
670 000 PLN
Powierzchnia działki
998 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
20.5
Długość działki (mb.)
34.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Gaz
W drodze

Opis nieruchomości

Piękna wymiarowa działka , w doskonałym miejscu Lasek gm. Izabelin, blisko KPN przeznaczona pod budowę czterech wolnostojącego domu- willi .
Dojazd do nieruchomości od strony ulicy wewnętrznej w której nabywa się udziały . Przy drodze gminnej są wszystkie media . Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o zbliżonych wymiarach do której dojazd prowadzi od równoległej ulicy .
Wokół zabudowa nowa willowa , jednorodzinna . Bardzo ładna okolica . Blisko granic Warszawy , dojaszd do metra Młociny autobusem miejskim.
Polecam . Cena nie podlega negocjacji .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).