Kaliszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
889 000 PLN
Powierzchnia działki
9 264 m2
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Szerokość działki (mb.)
15
Długość działki (mb.)
364
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka rolno- budowlana z zatwierdzonym planem zagospodarowania we wsi Kaliszki, gmina Czosnów, około 20 km od granic Warszawy.
Część budowlana około 2700 m2, reszta działki rolna. Cena do negocjacji.
Działka ma dostęp do drogi publicznej i do mediów tj. elektryczności, wody, gazu .
Wieś Kaliszki położona jest przy Puszczy Kampinoskiej, znajduje się w niej szkoła podstawowa oraz przedszkole publiczne.

Kontakt:
Urszula Gałązka
tel.667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).