Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
780 000 PLN
Powierzchnia działki
910 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka w starej części Łomianek, położona 200 m. od ulicy Warszawskiej (ścisłe centrum). Cicha, zadbana i spokojna okolica. Nieruchomość idealna pod budowę domu jednorodzinnego, otoczona innymi zagospodarowanymi działkami. Starodrzew. Ekspozycja działki na PŁD. Urządzony ogród z trawnikiem. Możliwość aranżacji miejsc parkingowych do 5. samochodów (kostka bauma 190m2).
Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania. Jest doprowadzona instalacja gazowa. Wszystkie media w ulicy. Działka usytuowana przy świeżo wyremontowanej ulicy z dodatkowymi dwoma miejscami parkingowymi przed wjazdem na posesję. W okolicy sklepy, szkoła, apteka, restauracje, kościół, ośrodek zdrowia. 300 m. od przystanku autobusowego. Miłe sąsiedztwo . Jedna z ostatnich tak ładnych działek w tym rejonie .

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).