Warszawa

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 400 000 PLN
Powierzchnia działki
871 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
38
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna o powierzchni 871 m2o wymiarach: szerokość ~23m / głębokość ~38m.
Położona w pierwszej linii zabudowy . Łatwy dojazd zarówno z centrum jak również z POW. Komunikacja miejska (tramwaje + autobusy) około 200m. Działka uzbrojona we wszystkie media: wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna (3fazy), gaz oraz ciepło miejskie (C.O. Veolia). Posesja wyposażona w 2 bramy umieszczone obok siebie oraz osobne wejście furtką. Sąsiedztwo od strony ulicy to w większości budynki biurowe. Na działce posadowiony jest dom z 1957 (nadbudowany i rozbudowany w latach ’70 z późniejszymi remontami – powierzchnia użytkowa domu około ~260m2powierzchni mieszkalnych + ~140m2pełnowymiarowej piwnicy + ~130m2strychu pod skosem) pawilon usługowy (około 35m2) o prostej jednopoziomowej konstrukcji z płyt warstwowych styropianowych na płycie betonowej. Oba budynki do remontu, rozbudowy lub rozbiórki wedle potrzeb Inwestora.
Aktualne prawomocne warunki zabudowy dla tej działki – możliwość budowy 4 kondygnacyjnego budynku usługowego o szacunkowej powierzchni użytkowej ~1200m2 wyposażonego w jednopoziomowy garaż podziemny.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).