Czosnów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
176 000 PLN
Powierzchnia działki
800 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
32
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

DZIAŁKA 800 m2 W CZOSNOWIE, W OTULINIE PUSZCZY KAMPINOSKIEJ, WYMIARY 25 X 32. MEDIA: PRĄD, GAZ, WODOCIĄG, KANALIZACJA. W MIEJSCOWYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO PRZEZNACZONA POD BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE JEDNORODZINNE I BLIŹNIACZE. MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA SĄSIEDNICH DZIAŁEK O POWIERZCHNI 800 - 1200 m2.Kontakt:
Urszula Radzikowska tel. 667 506 508
email: uradzikowska@liderhaus.pl
AGENCJA LIDER HAUS NIERUCHOMOŚCI GWARANTUJE POMOC W ZAŁATWIENIU FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z OBROTEM NIERUCHOMOŚCIAMI ORAZ PROFESJONALNE DORADZTWO KREDYTOWE.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).