Izabelin-Dziekanówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia działki
8 000 m2
Przeznaczenie działki
Leśna z prawem budowy
Szerokość działki (mb.)
79
Długość działki (mb.)
90
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka w części leśna z pięknym starodrzewem sosnowym( powierzchnia ok. 6000m2), część ok. 2000m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, oznaczona symbolem MN4, niezależnie wydane jest pozwolenie na budowę domu wolnostojącego oraz umowami przyłączeniowymi do mediów. Doskonała lokalizacja, dogodny dojazd do Warszawy.
Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca pod budowę wymarzonego domu na dużej nietuzinkowej działce ta oferta jest dla Ciebie.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).