Łomianki

Dąbrowa Leśna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 000 PLN
Powierzchnia działki
797 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
19.5
Długość działki (mb.)
40
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w prestiżowej części Dąbrowy Leśnej . Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania pod budownictwo jednorodzinne wolnostojace .
W pobliżu działki , mniejsze i większe rezydencje oraz domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej .
Dojazd do posesji możliwy jest z drogi asfaltowej w której są wszystkie media .
Idealne położenie działki gwarantuje ciszę i spokój , oraz bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego . Jednocześnie odległość od przystanków , sklepów i wielkomiejskiej infrastruktury sprawia , że wszędzie można dojść pieszo.
W pobliżu działki znajduje się nowa, kameralna szkoła podstawowa, oraz plac zabaw.
Wyjątkowa oferta ,pod względem lokalizacji. Polecam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).