Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
790 000 PLN
Powierzchnia działki
890 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
33.5
Długość działki (mb.)
29
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka usługowa z dojazdem od strony dwóch różnych ulic z ekspozycją na ulicę Kolejową . Idealna propozycja pod warsztat, sklep , siedzibę firmy . Dobre wymiary działki 33,5m x 29m , działka narożna , obok zabudownia usługowe warsztatowe , biurowe oraz siedziby firm .
Istnieje możliwość pobudowania budynku o pow. całkowitej ok. 1300m2 na 3 kondygnacjach .

Wszystkie media w drodze . Działka znajduje się 50m od zjazdu z ulicy Kolejowej .

Do podanej ceny należy doliczyć podatek vat.

Zapraszamy na prezentację .

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).