Łomianki Dolne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
700 000 PLN
Powierzchnia działki
6 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
240
Długość działki (mb.)
24.5
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka budowlana , niezabudowana o powierzchni 5873 m2, wraz z udziałem 1/2 w drodze dojazdowej. Malownicza, sielankowa okolica, ok. 15 km od centrum Warszawy , w Łomiankach Dolnych .

Najbliższe otoczenie działki stanowi zabudowa mieszkalna (jednorodzinna) , nowe powstające inwestycje typu zamknięte osiedla domków , oraz łąki .
Obecnie na tym terenie obowiązuje MPZP , który zakłada zabudowę jednorodzinną wolnostojącą do 9m wysokości , 0,25 - współczynnik intensywności zabudowy ,70% pow. biologicznie czynnej , 15% - pow. zabudowy , minimalna pow. działki 2000m2 o szerokości 25m .

Działka jest nieuzbrojona i niepodzielona. do wodociągu, kanalizacji i gazu ok. 250m2 .

Na chwilę obecną w tej okolicy ceny działek wynoszą od 250zł/m2 do 300zł/m2 . Przewidywany szybki wzrost cen , ponieważ w tym rejonie bardzo intensywnie rozwija się budownictwo jednorodzinne , z jednoczesnym zachowaniem przyrodniczych walorów okolicy .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).