Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
720 000 PLN
Powierzchnia działki
644 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
17
Długość działki (mb.)
37
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka 644 m2 ogrodzona, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową intensywną, położona w cichej kameralnej uliczce w Łomiankach Centralnych.

Zabudowana domem o powierzchni 64m2.
2 pokoje
widna, oddzielna kuchnia
łazienka
korytarz
Częściowo podpiwniczony.
Do został wybudowany w 1960r od tego czasu jest dobrze utrzymany, konserwowany. Konstrukcja budynku: suporeks, cegła dziurawka, styropian 5 cm, siding.
Okna pcv,
Stropodach.
Wszystkie media miejskie.

Istnieje możliwość rozbudowy domu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).