Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
720 000 PLN
Powierzchnia działki
644 m2
Szerokość działki (mb.)
17
Długość działki (mb.)
37
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka 644m2 położona w kameralnej ulicy w Łomiankach Centralnych, uzbrojona i ogrodzona, zabudowana domem o powierzchni 64m2 nadającym się do remontu i rozbudowy. Dom składa się z: 2 pokoi, widnej, oddzielnej kuchni, łazienki i korytarza.
Częściowo podpiwniczony.
Do został wybudowany w 1960r od tego czasu jest dobrze utrzymany, konserwowany. Konstrukcja budynku: suporeks, cegła dziurawka, styropian 5 cm, siding.
Okna pcv,
Stropodach.
Wszystkie media miejskie.
Jeśli szukasz dobrego, bezpiecznego miejsca do życia blisko infrastruktury miejskiej zapraszam na prezentację.

Urszula Radzikowska
Tel. 667 506 508

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).