Łomianki

Dąbrowa Leśna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
600 000 PLN
Powierzchnia działki
1 500 m2
Przeznaczenie działki
Leśna
Szerokość działki (mb.)
78
Długość działki (mb.)
50
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trójkąt
Działka narożna
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania wyjątkowa działka o nietypowym kształcie, położoną przy jednej z asfaltowych ulic w Dąbrowie Leśnej. Jest wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Wszystkie media w ulicy. Działka zalesiona. Na przeciwko kompleks leśny.

Istnieje możliwość zakupu działki o powierzchni 3000 m2 i postawienia na niej jednego lub dwóch budynków mieszkalnych, jednorodzinnych .

Bliskość lasu , przystanku komunikacji miejskiej , sklepu i szkoły oraz wyjatkowo atrakcyjna cena to wielkie atuty tej nieruchomości .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).