Dębina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
400 000 PLN
Powierzchnia działki
5 945 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
21
Długość działki (mb.)
64
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka w części 1243m2 budowlana, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową w pozostałej części rolna. Położona nad jeziorem.
W odległości ok. 45m od działki znajduje się prąd i wodociąg. doskonale miejsce pod budowę siedliska, stadniny, niewielkiego gospodarstwa.
Do Dębiny dojeżdża miejski autobus do metra Młociny, znajduje się tu również sklep spożywczy.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).