Warszawa

Praga-Południe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 770 000 PLN
Powierzchnia działki
585 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
16.7
Długość działki (mb.)
36
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Inne

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka inwestycyjna objęta MPZP nadajaca się pod budowę domu wielorodzinnego w Warszawie w dzielnicę Praga-Południe przy głównej ulicy z wjazdem na zasadach slużebnosci . Nieruchomość jest zabudowana parterowym budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym.

Działka budowlana o powierzchni 585 m2 z dostępem do mediów: gaz, kanalizacja, prąd, woda i linia telekomunikacyjna, wszystko w głównej ulicy.
Jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszaru Gocławka Północnego, działka znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 41MW(U).

W trakcie opracowania projekt budowlany. Zgodnie z projektem na działce można wybudować budynek na 15 mieszkań PUM 909 m2, oraz lokal usługowy PUU 137 m2. Razem PUM+PUU= 1046 m2.

Koncepcja, badania geologiczne, mapa dla celów projektowych są w cenie.

Zgodnie z badaniami geologicznymi woda gruntowa jest niżej planowanego poziomu fundamenta.

Dobra komunikacja: autobus i SKM (Olszynka Grochowska).
w pobliżu Plac Szembeka, dobra infrastruktura: sklepy, szkoły, urzędy, wodnik, park. Bardzo dobry dojazd do Centrum.

Cena sprzedaży 2 770 000 zl (Netto). VAT 8%.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).