Stare Babice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
696 000 PLN
Powierzchnia działki
5 800 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
22
Długość działki (mb.)
116
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Pięknie położona działka rolna z zabudową siedliskową( 2500m2) całośći 5800 m2. Działka położona jest w gminie Stare Babice w obrębie Borzęcin Duży. Działka usytuowana jest ok 9 km od Warszawy, ok 350 m od ulicy Spacerowej (droga do Mariewa).

W okolicy znajduje się las oraz stadnina koni.

Działka jest w kształcie prostokąta.

Cisza i spokój, przepiękny widok na KPN.
Wymiary działki: 22x116

Dla tego terenu rada gminy Stare Babice podjęła uchwałę w sprawie zmiany przekształcenia działek rolnych na działki budowlane, trwają prace planistyczne na podstawie których zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego teren ma być oznaczony symbolem MN3 w nim minimalna powierzchnia nowotworzonej działki ma wynosić 1500m2.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).