Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
695 000 PLN
Powierzchnia działki
1 060 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
46
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka z pozwoleniem na budowę budynku biurowo - usługowego o powierzchni 500 m2, do dowolnej adaptacji na odpowiednią funkcje; w zależności od potrzeb klienta. Z przodu i tyłu budynku zaprojektowano się wejścia z tyłu klatka schodowa, pomieszczenia socjalne, toalety, pomieszczenie gospodarcze, z przodu budynku jednoprzestrzenne pomieszczenie usługowo - handlowe.
Na pietrze zaplanowano 8 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia gospodarcze, socjalne i toalety. Ze względu na bardzo dobrą lokalizację, układ pomieszczeń, dużą działkę budynek może być przeznaczony na: szkołę, przychodnię, biuro projektowe, itp. media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).