Dąbrowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
980 000 PLN
Powierzchnia działki
4 896 m2

Opis nieruchomości

Do sprzedania bardzo ładna działka w spokojnej okolicy w otulinie KPN , o powierzchni 4896 metrów kwadratowych .
Wymiary działki - 181 m x 27 m szerokości
Nieruchomość objęta MPZP i przeznaczona w nim w części pod zabudowę jednorodzinną lub pensjonatową w części pod tereny usług sportu , gastronomi i rekreacji , a w części pod zieleń bez prawa do zabudowy . Szczegóły planu na zdjęciach .

Idealne miejsce pod wymarzony dom lub pensjonat . Gwarancja ciszy i spokoju w otoczeniu Puszczy .


Działka wyrównana bez nasadzeń, na środku działki jedynie kilka starych drzew dodających uroku całej działce.
W bezpośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne . Dostępne media prąd i gaz w odległości ok. 40m. , wodociąg i kanalizacja w odległości ok. 160m.


ATUTY :
*bliska odległość od Kampinoskiego Parku Narodowego 100m
*dobry dojazd samochodem ok. 1 km do trasy gdańskiej S7
*400m do przystanku autobusowego z bezpośrednim dojazdem do Metro Młociny .

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).